AK PARTİ MURADİYE’DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

AK Parti Yunus Emre İlçe Başkanlığı tarafından Muradiye’de düzenlenen ve AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Tanrıverdi ve Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Mehmet Çerçi’nin katılımıyla gerçekleşen gece mitingine Muradiyeliler büyük ilgi gösterdi. Muradiye’de gövde gösterisi yapan AK Partililere Muradiyeliler, “Tanrıverdi gelecek dertler bitecek, Çerçi gelecek dertler bitecek.”sloganları ile Muradiye’yi inletti.

AK PARTİ MURADİYE’DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

AK Parti Yunus Emre İlçe Başkanlığı tarafından Muradiye’de düzenlenen ve AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Tanrıverdi ve Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Mehmet Çerçi’nin katılımıyla gerçekleşen gece mitingine Muradiyeliler büyük ilgi gösterdi. Muradiye’de gövde gösterisi yapan AK Partililere Muradiyeliler, “Tanrıverdi gelecek dertler bitecek, Çerçi gelecek dertler bitecek.”sloganları ile Muradiye’yi inletti.

25 Mart 2014 Salı 16:00
 AK PARTİ MURADİYE’DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Yunus Emre İlçe Başkanlığı tarafından Muradiye’de düzenlenen gece mitingine İl Başkanı Murat Baybatur, AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi, Yunus Emre İlçe Başkanı Engin Yüksel, Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Mehmet Çerçi, Muradiye Belde Başkanı Ozan Otçuoğlu ve binlerce Muradiyeli katıldı.  

AK Parti Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Dr.Mehmet Çerçi yaptığı konuşmada, Eğitimde, Sağlıkta,Savunma Sanayi ve her alanda artık büyük bir Türkiye var. İMF kapıların para dilenen bir ülkeden. İMF'ye borç veren bir ülke var diyen Çerçi, “Yurt dışı bağlantılı kirli eller gizli örgütler yerli işbirlikçileri ile bu yürüyüşü durdurmak istiyorlar. Bizim bu yürüyüşümüzü Allah ve milletten başka kimse durduramaz. Bu milleti bölmeye kimsenin gücü yetmez. Bizler vatanı ve milleti için hizmetkâr olan insanlarız.''dedi.

Önümüzdeki Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde Türkiye genelinde %50 oy alacaklarını söyleyen Çerçi, “Biz büyük bir oy oranı ile bu seçimleri kazandığımızda başta Kaflasya, Ortadağu,Bosna Hersek başta olmak üzeri dünyadaki tüm Müslüman ülkeler sevinecek. Ak Parti bağımsız Türkiye’yi kuruyor. Birileri bunu duysun ve iyi anlasın.”dedi.

Yunusemre ilçesi ve Yunt Dağı bölgesinde çağ atlatacak şekilde inşa ve imar edeceğiz diyen Çerçi, “Ak Partinin hizmet konusunda markadır. Muradiye'nin yıllardır süren alt yapı sorununu biz çözeceğiz. Muradiye'nin sorunlarını biliyoruz. Ak Partili Büyükşehir Belediyesi ve Ak Partili Yunusemre Belediyesi ile bu sorunları çözmek için geliyoruz. Bu işleri çözerse Ak Parti çözer.''dedi.

30 Martta Türkiye genelin de %50 oy olacaklarını söyleyen Çerçi,Kaflasya,Ortadoğu,Bosna Hersek ve Müslüman ülkelerin tamamı buna çok sevinecek. Ak Parti bağımsız Türkiye'yi kuruyor birilerini bunu duysun ve iyi anlasın,artık başka ülkelerden para dilenen bir ülke yok.Artık tam bağımsız Türkiye var. Ak Parti var ve Büyük Usta Recep Tayyip Erdoğan var.''dedi.

MURADİYE KARARINI AK PARTİDEN YANA VERDİ

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi’den önce kısa bir selamlama konuşması yapmak üzere kürsüye çıkan İl Başkanı Murat Baybatur’da gördüğü yoğun katılımdan dolayı çok memnun olduğunu, ifade ederek, “Şu heyecanınız ve yoğun bir şekilde mitingimize katılmanız doğrusu daha 30 Mart gelmeden şimdiden Büyük Şehir Belediye Başkanı Olarak Hüseyin Tanrıverdi’nin, Yunus Emre Belediye Başkanı olarak da Mehmet Çerçi’nin seçileceğinin bir müjdesidir. Ve ben bunu da buradan ilan ediyorum. Tabi ki aynı şekilde Şehzadeler Belediye Başkanı olarak da Ömer Faruk Çelik seçilecektir. Allah’ın izni sizlerin teveccühü ve dualarıyla büyükşehir belediyesi başta olmak üzere tüm ilçe belediye başkanlıklarını kazanarak partimizin bayrağını belediyelerin burçlarına asacağız.”şeklinde konuştu. 

BÜYÜK HİZMETLERİMİZLE DESTAN YAZACAĞIZ

Gece mitingine katılan binlerce vatandaşın gösterdiği sıcak ilgi ve alakaya teşekkür ederek konuşmasına başlayan Tanrıverdi, “ Bugün burada Muradiye’nin heyecanını, geleceğe kararlı bakışını gördüm. Aynı zamanda sizler yan yana, birlik ve beraberlik içinde oluşumuzu ortaya koymaktasınız. Gösterdiğiniz bu sevgiden, ilgiden ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Manisa’yı büyükşehir belediyesi yaptık, bir tarih yazdık. Büyükşehir belediyesi demek büyük imkân demektir. Büyük imkân demek büyük hizmet, çeşitli hizmet, kaliteli hizmet demektir. Büyükşehir belediyesi olunca, imar bütünlüğü, alt yapı ve üst yapı bütünlüğü ve Manisa’mızın her bir köşesine daha iyi hizmet ve eşit bir şekilde aynı hizmeti götürmesi demektir. Böylesi büyük hizmetlerin sizlere gelmesine vesile olacak olan büyükşehir yasasına kimlerin karşı çıktığını çok iyi biliyorsunuz. Biz Manisa’mıza, ilçelerimize, mahallelerimize büyük hizmetler gelsin diye Büyükşehir yasası çalışmaları yaparken CHP ve MHP bu yasaya ülke bölünüyor, köyler kapanıyor, köylere ilçelere hizmet gitmeyecek diye karşı çıkıyorlardı. CHP karşı çıkmakla da kalmadı ve yasanın iptali için anayasa mahkemesine gitti. O gün karşı çıkanlar bugün en iyi hizmeti biz getireceğiz diye sizlerin huzuruna geliyor, yasanın faziletlerini anlatıyorlar. Hani bu yasa ile ülke bölünüyordu? Hani köylere hizmet gitmeyecekti? Hele hele CHP’nin adayı Özgür Özel buraya geldiler mi bilmem ama geldilerse en iyi hizmeti biz getireceğiz diyeceklerdir. Neden mi? Çünkü O çarkçı Kemal’in çırağı da ondan. Hemen çark edecek ve biz kesinlikle büyükşehir yasasına karşı çıkmadık deyip hemen çark edip sizleri kandırmaya çalışacaktır. Oysaki bizler seçimden seçime değil her zaman sizlerle beraberiz. Bu güne kadar ne söz verdiysek sözümüzü de yerine getiren bir partinin mensuplarıyız. Ak Parti sözünde duran sözünün eri bir partidir. Tüm bunla ne için yapıyoruz? Sizlere yani insanımıza hizmet için yapıyoruz. Manisa’nın büyükşehir olmasıyla birlikte daha çok hizmet, daha büyük hizmetler yapacağız. Bunun içinde 45 dev projemizi ortaya koyduk. Bizim bu projelerimizi görenlerin kiminin dudakları uçukladı kiminin ise ödü patladı.”

MANİSA BELEDİYESİNİN 130 MİLYON LİRA BORCU VAR

Tüyü bitmemiş yetimin hakkını kullanarak seçim promasyonu olarak iğne iplik, makara yumak dağıtığını dile getiren Tanrıverdi; “MHP’li mevcut belediye başkanı Cengiz Ergün şimdi kalkmış sırf kendi reklamı için tenekeden yaptırdığı bir durak iki oturakla sizi kandırmaya çalışıyor. Peki, durağı yaptı otobüs geliyor mu? Elbette hayır. Bugünlerde seçim promosyonu adı altında iğne iplik, makara yumak dağıtıyor. Evet bende promosyon olarak çocuklarımıza oyuncak, kalem defter dağıtıyorum. Bu gayet normaldir. Ancak siz belediyenin imkanlarını kullanarak tüyü bitmemiş yetimin hakkını yerseniz işte biz o zaman buna karşı çıkarız. Manisa Belediyesinin 130 milyon lira borcu var. Bu borçlanmanın temelinde şehir ve hemşerilerimiz için yapılan bir hizmet yok. Bunun yanısra akrabalarını işe almış ne kadar yakın akrabası varsa her birerini işe almış onlara yüksek miktarda maaşlar ödemiş. Onlara bu paraları verdiği için 130 milyon lira belediyenin borçlandığını görüyoruz.”

BU SEÇİM ÇETE KURANLARLA KURMAYANLARIN SEÇİMİ OLACAK

Yerel seçimlerin özellikle Manisa’da çete kuranlarla çete kurmayanların seçimi olacağına dikkat çeken Tanrıverdi konuşmasını şöyle tamamladı; “Suç işlemek suretiyle örgüt kurmaktan dolayı 55 yılla yargılanan bir belediye başkanı oluyor. Çete mafya tabir edebileceğimiz suç işlemek amacıyla örgüt kurmak suçundan dolayı 55 yılla yargılanıyor. 2009 yılında benim hemşerim seni seçerken Şehrül Emin sıfatıyla seçti. Ama sen şehrül eminliğini bir tarafa bıraktın çete mafya reisi oldun. Revamıdır bu. Sizler her şeyi biliyor ve görüyorsunuz. Sizler Cengiz Ergün’ün biletini kestiniz. Mesai bitse de İzmir’e gitsem keyfime baksam, hafta sonu gelse de İzmir’e gitsem diyen Cengiz Ergün’ü 30 Mart akşamı saat 21.30’da keyif aldığı, huzur bulduğu İzmir’e göndereceksiniz. Dolayısıyla sizler AK Parti iş başına geldi artık sen İzmir’de keyfine bak diyeceksiniz. Bu seçim özellikle Manisa’mız için çete kuranlarla çete kurmayanların seçimi olacak. ”diye konuştu. 


Son Güncelleme: 26.03.2014 03:23
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.