Ak Partili Tanrıverdi İddialı Konuştu

Manisa’nın Kula ilçesinde Ak Parti İlçe teşkilatı ve Kula Belediye başkan adayı Selim Aşkın tarafından düzenlenen Birlik Beraberlik gecesi Proje tanıtım ve Belediye meclis üyeleri tanıtım toplantısı Kula kapalı spor salonunda 6 bin kişinin...

Ak Partili Tanrıverdi İddialı Konuştu

Manisa’nın Kula ilçesinde Ak Parti İlçe teşkilatı ve Kula Belediye başkan adayı Selim Aşkın tarafından düzenlenen Birlik Beraberlik gecesi Proje tanıtım ve Belediye meclis üyeleri tanıtım toplantısı Kula kapalı spor salonunda 6 bin kişinin...

03 Mart 2014 Pazartesi 11:21
Ak Partili Tanrıverdi İddialı Konuştu
Manisa’nın Kula ilçesinde Ak Parti İlçe teşkilatı ve Kula Belediye başkan adayı Selim Aşkın tarafından düzenlenen Birlik Beraberlik gecesi Proje tanıtım ve Belediye meclis üyeleri tanıtım toplantısı Kula kapalı spor salonunda 6 bin kişinin katılımı ile gerçekleşti

Coşkulu kalabalığın alkışları arasında salona giren Manisa büyükşehir belediye başkan adayı Hüseyin Tanrıverdi Kula belediye başkanı ve Ak Parti Kula belediye başkan adayı Selim Aşkın Ak Parti Manisa milletvekili Muzaffer Yurttaş Kula AK Parti ilçe başkanı Nejat Gülmez misafirleri selamladı

Kapalı spor salonunda yapılan toplantıya Ak Parti Manisa Büyükşehir belediye başkan adayı Hüseyin Tanrıverdi Ak Parti Manisa milletvekili Muzaffer Yurttaş Ak Parti Kula ilçe başkanı Nejat Gülmez Ak Parti İl başkan yardımcıları, Ak Parti İl Kadın kolları başkanı Şule Uygur Ak Parti İl Gençlik kolları başkanı Halil Özkan Kula Esnaf ve sanatkarlar kredi kefalet koopertaifi başkanı Ali Yiğen Kula Dericiler odası başkanı Yunus Kilimci Ak Parti kula ilçe yönetim kurulu üyeleri Gençlik kolları kadın kolları yönetim kurulu üyeleri ve ve 6 Bin Kişi katıldı

Kula Belediye Başkanı Selim Aşkın yaptığı açılış konuşmasında “Kula olarak gerçekten çok mutluyuz. Ak Parti kadrolarında alnının akıyla bizleri, hemşerilerini hiç utandırmadan yıllardır görev yapan, Ak Parti Genel Başkan Yardımcılığı da yapmış ve Manisa’nın her mahallesinde, her köyünde, her beldesinde, her ilçesinde onlarca hizmete imza atmış değerli hemşerimiz Sayın Hüseyin Tanrıverdi’yi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduktan sonra Bugün Kula’da ağırlamaktan mutluluk ve onur duyuyoruz” dedi.

Aşkın “Sayın Tanrıverdi’nin adaylığı tüm Manisa için gerçekten çok önemli. Ama bizler bu ilçede doğduk, bu ilçede büyüdük, bu ilçede yaşıyoruz ve Manisa’da böyle bir temsilcimizin olması bizler için onur ve gurur vesilesidir. Onurumuz da, gururumuz da hayırlı olsun.

60 AYDA 120 PROJE

2009’da bir slogan ile yola çıkmıştık. ‘Bizler bu ülkenin tarihini değiştiremeyiz ama talihini değiştirebiliriz’ diyorduk. Eğitiminden sağlığına, imarından alt yapısına şehirleşmenin tüm unsurlarını ortaya koymak için Ankara ile el ele verdik. Tüm milletvekillerimizin, il genel meclisi üyelerimizin desteği ile teşkilatımızlar, kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla, tüm muhtarlarımızla, belediye meclis üyelerimizle el ele verdik; bu ilçenin 2023 yılında marka kent olması yolunda her türlü alt yapıyı beraber oluşturduk. Birçok hizmeti halkımızla beraber gerçekleştirdik ve son 5 yıllık süre içerisinde tüm köylerimizde, şehir merkezinde Kula Belediyesi, İl Özel İdaresi ve devlet yatırımlarıyla yaklaşık 350 trilyonlira yatırımın Kula’da uygulanmasını sağladık.60 ayda 120 proje gerçekleştirdik Ben bundan dolayı öncelikle Sayın Hüseyin Tanrıverdi’ye ve onun yol arkadaşları olan değerli milletvekilimiz Muzaffer Yurttaş’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. dedi

Sadece imar yapmadık. Bizler Yunus Emre’nin diyarında yaşıyoruz. Yunus Emre’nin de dediği gibi “Biz gelmedik kavga için, bizim işimiz sevgi için, dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik” kimseyi ötekileştirmedik, kimseyi ayırmadık, bilerek ve isteyerek kimseyi kırmadık. Her hemşehrimizin yanında olduk. Kapımızı hiç kapatmadık. Yüreğimizi de, gönlümüzü de, karımızı da sonuna kadar açtık ve bir karar verdik. İnşallah, halkımızın desteği ile sayın vekillerimizin desteği ile büyükşehir belediye başkanımız, değerli hemşehrimiz Sayın Hüseyin Tanrıverdi ile bu ilçeyi sadece bölgede değil Türkiye’de kendi emsallerinin içindeki en parlak, en gelişmiş, en marka ilçe yapmakta kararlıyız.

İnşallah, Allah tüm fitnelerden, fesatlardan, iftiradan, yalandan bizleri korusun, birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Bir ve beraber olduğumuz müddetçe aşamayacağımız hiçbir engel yok. İnşallah, birlik ve beraberlik içerisinde 2014 30 Mart’ta yapılacak olan seçimlerin öncelikle ilçemize, Manisa Büyükşehrimize ve tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. En hayırlı görevi kim yapabilecekse Allah bu göreve onu nasip etsin” dedi.

Ak Parti ilçe başkanı Nejat Gülmez yaptığı Konuşmada Bugün bu coşkulu kalabalığı bizleri yaşatan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum dedi.

Manisa milletvekili Muzaffer Yurttaş ise Manisa Büyük şehir belediye başkan adayımız değerli büyüğüm Hüseyin Tanrıverdi’nin Manisa’da ve Kulamızda büyük yatırımlarda imzası vardır Allah ondan razı olsun. Bu coşkulu kalabalık gösteriyor ki 30 Martta yapılacak olan yerel seçimlerin müjdesi olarak görülmektedir 30 mart’ta sandıklar patlayacak ve Ak Partinin zaferi sandıkların içinden çıkacaktır dedi.

Düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi, “Benim Kulalı hemşerilerim, hemşehrisine sahip çıktı bugün Bu salonun tıklım tıklım dolu olması ayrıca salonun dışında soğuk demeden dev ekranlardan bizi izleyen hemşerilerimizin olması 30 Mart’ta yapılacak olan seçimlerin kazanılacağının bir göstergesidir. Dedi

BENİM HEMŞERİLERİM ERGÜN’ÜN BİLETİNİ KESTİ”

Manisa’da oturmayan, Manisa’nın havasını teneffüs etmeyen, 5 yılda 5 konut üretemeyen, 5 yılda 5 gencimizin nikahını kıymayan, kaldırımları yap boz, boz yap anlayışı ile belediyecilik yaptığını sanan MHP’li Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün için kestiği biletini alıp 30 Mart akşamı saat 21.30’da büyük keyif aldığı İzmir’e gönderecek inşallah.”dedi.

“MANİSA’YI BİZ BÜYÜKŞEHİR YAPTIK YANİ AK PARTİ İKTİDARI”

Manisa’yı büyükşehir yapmak için Başbakan Erdoğan’dan talimat aldığını ifade eden Tanrıverdi; “ Çok şükür Manisa’mız bizim sayemizde yani AK Parti hükümeti sayesinde büyükşehir oldu. Büyükşehir demek büyük imkan demektir. Büyük imkan demek büyük hizmet demektir. Büyükşehir yasasını hazırlarken CHP ve MHP bu yasaya karşı çıktı. Ülke eyaletlere bölünecek, köyler beldeler kapanacak hizmet gitmeyecek dediler. Ama şimdi görüyorum ki büyükşehir yasasına karşı çıkanlar gittikleri her yerde büyükşehir yasasının faydalarından söz ederek biz daha çok hizmet daha güzel hizmet getireceğiz diyorlar. Siz bunlara kanacak mısınız? Elbette hayır.”dedi.

“İŞ BAŞINA GELDİĞİMİZ DE BU ŞEHRİN KONUT AÇIĞINI GİDERECEĞİZ”

Konuşmasında MHP’li Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü de eleştiren Tanrıverdi, “Manisa’nın çöp sorunu, oto park sorunu, konut sorunu, ulaşım sorunu hala çözülebilmiş değil. Biz zamanlar ben şatolarda oturmam diyen MHP’li belediye başkanı, benim hemşerilerimin başını sokabilecek bir evi olmamasına rağmen şimdilerde büyük proje olarak sunduğu projesi ile kendisine saray yapmaya çalışıyor. Hani sen kendime şatoda oturuyor dedirtmem demiştin? 2009’da belediye binasına şato diyor, halkın ihtiyacı varken ben böyle bir şey yapıp orada oturamam diyor, ama bu gün kendisine şato yapmaya çalışıyor. Halkın ihtiyaçları bitti mi? Elbette bitmedi. Bu şehirde konut açığı var. Kira fiyatları yükseldi mi? Yükseldi. Ev fiyatları yükseldi mi? Yükseldi. Peki 5 yılda bu belediye başkanı 5 tane konut üretti mi? Hayır. Ama biz ondan önce burayı yönettik TOKİ 1, TOKİ2, TOKİ3 olarak evler yaparak dar ve sabit gelirli vatandaşlarımıza kazandırdık. Kimi ilçelerimizde de sosyal konutlar yaptık. Kimi hemşerilerime kahve toplantılarında sorduğum zaman hemen karşıdan ‘Başkanım niye yapsın. Yaparsa babasının dairelerinin fiyatı düşecek. Kiralar düşecek’ diye cevap veriyorlar. Benim burada babamın bir dairesi, Kulada bir evi benimde bir evim var. Onun dışında çok şükür ikinci üçüncü bir dairemiz yok. Demek ki biz belediyeciliği rant için, menfaatimiz için, kendi çıkarımız için yapmayacağız. İş başına gelir gelmez ilk yapacağımız şey bu şehrin konut açığını gidermek olacaktır. Şuan 5 yıldan beri Manisa’yı yöneten Cengiz Ergün için verilecek not sıfırdır. İnşallah sandıkta da oy vermemektir cezalandırmaktır. İzmir’e gitsem keyif yapsam diyen Cengiz Ergün’ün biletini alıp 21.30 olan hareket saatinde İzmir’de ebedi olarak keyfine baksın, gitsin ve orada otursun demektir.

5 yılda 5 tane gencimizin nikahını kıymayan onların mutluluklarına ortak olmayan, Manisa’da oturmayan, Manisa’nın havasını teneffüs etmeyen şehrül emin sıfatlı belediye başkanı Cengiz Ergün ne acımızı paylaştı ne de mutluluğumuzu paylaştı. O zaman bizim içimizde değilse bize saygı duymuyorsa, bizim bu değerlerimize sahip çıkmıyorsa biz Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e sahip çıkar mıyız? Elbette hayır. Bu meseleyi Allah’ın izni ile 30 Mart’ta birlikte çözeceğiz.”diye konuştu.

TANRIVERDİ MÜJDELERİ İLE GELDİ

Tanrıverdi konuşmasının devamında Kula da bir fakültenin açılması, Jeotermal kaynaklarımızla ilçenin ısıtması yeterli olmuyor ise Doğal gaz’ın Kula’ya getirileceğini Manisa ‘nın büyükşehir olmasıyla belediye 5 Bin kişilik bir istihdam alanı açılacağını, Bu istihdamdan Kulalı hemşerilerimin de en iyi şekilde faydalanacaklardır dedi.

TRENDEN İNEN TRENE BİNEMEZ

Ak Parti Manisa büyükşehir belediye başkan adayı Hüseyin Tanrıverdi MHP Kula belediye başkan adayı Hüseyin Tosun’uda eleştirerek Bazı duyumlar aldığını Tosun’un bazı yerlerde 30 Mart yerel seçimlerinde eğer kazanır isem tekrar AK Parti’ye geri dönerim Hüseyin Abim Beni af eder dediği Kulağıma kadar ulaştı. Fakat bu arkadaşımız şunu bilmeli ki Genel başkanımız Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da söylediği gibi Bizim Tren’den inen Bir daha bu Trene binemez bizim belediye başkan adayımız Selim Aşkın’dır Bu coşkulu kalabalık gösteriyor’ki 30 Mart akşamı saat 21.30 da Kula belediye başkanımız Ak Partili Selim Aşkın’dır dedi.

Konuşmaların ardından sahneye Kula Ak Parti belediye meclis üyesi adayları tektek isimleri okunarak tanıtımı yapıldı.

Kapalı Spor salonundaki toplantı sonrası Manisa Büyükşehir belediye başkan adayı Hüseyin Tanrıverdi ve Kula belediye başkan adayı Selim Aşkın misafirleri ve kalabalık halk topluluğu ile birlikte yaklaşık 1 kilometrelik yolu yürüyerek Yunus emre caddesinde bulunan Ak Parti seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdiler.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.